Etiket arşivi: lazer epilasyon izmir

ileSivilce

Lazer Epilasyon ile Tüy ve Siğil Tedavisi

Lazer Epilasyon İzmir

Lazer epilasyon’un en çok kullanıldığı iki alanı sizlere anlatacağız. Lazer cihazı tüy ve siğil tedavilerinde başlıca kullanılır peki nasıl sonuçlar alınır? nasıl yapılır kaç seans gerekmektedir. Lazer epilasyon ve ışık sistemleri tüyleri yok etmek için kıl kökünü tahrip eder. Lazer enerjisi derinin altındaki kıl köküne ulaşır. Kıl kökündeki pigmet olarak adlandırılan renk hücreleri lazer enerjisini emer. Burada yoğunlaşan lazer enerjisi çevre deri (cilt) ve dokuda hasar yapmadan sadece kıl kökünü yakar. Zarara uğrayan kıllar tekrar çıkmamaktadır. Lazer epilasyon izmir‘de son teknoloji kullanılarak yapılan notoxestetik merkezini sizlere öneriyoruz?

Siğil Tedavisi

Lazer tedavisi Bir diğer yöntem ise lazer olup, bunu da daha çok plastik ve estetik cerrahi uzmanları yapmaktadır. Maalesef ki yeteri kadar etkili sonuç vermemektedir. Çünkü lazer ile kabarık siğillerde etkisi yoktur. Sadece cilt seviyesindeki siğiller ve benlerde uygulanır. Özellikle ciltten koyu renkli sorunlarda uygulanır. Bu nedenle çok etkili olduğunu söyleyemem. Siğil tedavisi izmir.

Vitiligo Tedavisi

Halk arasında genellikle “beyazlama hastalığı” olarak bilinen ve stresin artmasıyla çoğaldığı için çok sık rastlanılmaya başlanan Vitiligo hastalığının tedavisi, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinden geçiyor.
Gün geçtikçe görülme oranları artan Vitiligo vakalarının imdadına genellikle bağışıklık sistemini güçlendirme tedavisi yetişiyor. Immunoterapi adı verilen bu tedavi başta Amerikalı bilim adamları olmak üzere tıp dünyasının da gözde tedavileri arasında yerini aldı. Vitiligo tedavisi izmir Dr. Salih Çetiner “Pek çok bağışıklık sistemi hastalığında olumlu sonuçlar veren bu tedavi, Vitiligo’da da hasta disiplinli olduğunda 60 gün sonra sonuç vermeye başlıyor” dedi.